Rhinoplasty

Rhinoplasty

Nose job commonly known as rhinoplasty is a plastic surgery procedure to correcting and reconstructing the form of the nose and restoring the functions of it. Rhinoplasty is one of the most populer cosmetic surgery procedure.The purpose of rhinoplasty is to correct the shape of the nose in the best way to be in a good harmony with face features and also restoring any problems which obstacle the functions of it.For People at Age of 18 or over, rhinoplasty operation can be done. For rhinoplasty there is no maximum Age limitation or specific time border.

Kaç gün gerekli ?

Burun Estetiği operasyonu geçiren kişilerin iyileşme süresi kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Burun Estetiği operasyonu sonrası iyileşme süresi; 1 hafta ile 4 hafta içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Estetik yapılan bölgenin tam oturması ise 6 ay ile 1 yıl arasında değişmektedir.

 • Anestezi
  Genel Anestezi
 • Operasyon Süresi
  2 Saat
 • Kesin Sonuç
  6 Ay
 • Günlük Hayata Dönüş
  1 Hafta

5 Soruda Burun Estetiği

İdeal yaş yoktur, 18 yaşından sonra her yaşta yapılabilir.
6 ay ila 1 yıl arasında hedeflenen şekil tam olarak sağlanır.
Bir süre sonra hafif olması kaydıyla kullanılabilir.
Sadece üst dudakta hafif bir morarma olabilir.
3 gün sonrasında lens kullanılabilir.

Burun Estetiği Programı

 • Sabah
  Hava Alanı Karşılama - VIP Transfer

  Tursab belgeli aracımızla sizleri havalimanından alıyor VIP konforunda otelinize yerleştiriyoruz!

 • Öğle
  Otel Konaklama

  Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz konforda 5 yıldızlı otelimizde ikramlar ve leziz yemekler sizi bekliyor. Değişim serüveninde sizin için her şeyi planladık.

  Kliniğe 600 m
  Hastaneye 900m
  Ulaşıma 100 m
  Ücretsiz KahveAsset 23Ücretsiz TV
 • 1. Gün
  Değişim Günü

  Operasyon günü geldiğinde sizi otelinizden alıyoruz, operasyonun gerçekleşeceği hastanemize götürüyoruz. Doktorumuz sizi bekliyor olacak. Önce checkup yapılıyor, doktorumuz çizimlerinizi yapıyor. Daha sonra değişim için operasyon başlıyor.

 • 2. Gün
  Serbest Zaman

  Operasyondan sonra güzel bir gezi zamanı… Saç ekim operasyonundan sonra İstanbul’u gezmek için bol bol zamanınız var. Sizin de gezi süreciniz şimdi başlasın. Dönüş gününe kadar güzel vakit geçirebilir, alışveriş yapabilir ve doyasıya deniz havası alabilirsiniz.

 • 3. Gün
  Kontrol

  Operasyon sonrası kontrol için hastanede doktorumuz sizi bekliyor olacak. Tüm kontrolleriniz sağlanacak ve artık süreç sona erecek. Sizin için hazırlanan uçuş raporunuz verilecek ve rüya gibi değişimler sonrası artık evinize dönebilirsiniz.

 • 4. Gün
  Dönüş

  Şoförümüz sizi otelinizden alarak evinize uğurlayacak. Sizi şimdiden özledik başka değişimlerde görüşmek üzere...  *Uçuş raporunu almayı unutmayın!

Coming from you

Coming From Our Nose Aesthetics Patients
 • Adam Marcia

  I am very satisfied with my rhinoplasty done in Istanbul. I am more than happy with my treatment,Sweden Clinic is amazing.I would recommend them to the world.I was so scared,they made me feel so comfortable before the surgery. Thank you.

 • Rick Freya

  This was my second visit to this clinic. I have surgery here. I did the operation for liposuction before and now, i had a rhinoplasty. I have done operation for almost 2 months in Sweden Clinic. The staff was very helpful and friendly too.

 • Gale Bronte

  Nose Job… The best experience at Sweden Clinic, excellent job! Wow! Everything was perfect before, during and after the treatment at the hospital. The clinic is absolutely stunning. My agent from Sweden clinic was guiding me from the beginning to the end.

 • Raziye Erikci

  İsveç Klinik sayesinde psikolojim düzeldi. Lise yıllarından beri burnumu yaptırmak istiyordum. 18 yaşıma kadar bekledim ve her yeri araştırdım. En sonunda burnumu yaptırabileceğim güvenilir bir yer buldum. Doktorum benimle çok ilgilendi ve nefes problemimi de çözdü. Bütün klinik çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Serdar Atalar

  Burun estetiği yaptırmak isteyen varsa ve araştırma aşamasındaysa fazla düşünmesin derim. Estetik yaptırdıktan sonra resmen hayatım değişti. Özgüvenim arttı ve artık hayata daha pozitif bakıyorum. Doktorum da çok iyiydi ve benimle baya ilgilendiler. Teşekkürler İsveç!

 • Funda Özen Erdemir

  Ankara’dan selamlar. Açıkçası düğünümde fotoğraflarda güzel çıkmak için burnumu yaptırmak istiyordum. Tavsiye üzerine İsveç Klinik ile görüşmeye başladım ve sağlık danışmanımın beni her konuda aydınlatması üzerine hemen karar verip, estetik yaptırdım. İyi ki de yaptırmışım, düğünüme 1 ay kala yaptırdım ve ne morluk ne de şişlik kaldı. Hayallerime sayenizde kavuştum.

 • Enrica Faust

  Zunächst möchte ich nur sagen, dass Doctor der beste Chirurg der Welt ist! Ich hatte vor fast einem Jahr eine Nasenkorrektur in der Sweden Clinic und ich muss sagen, dass es wirklich die beste Entscheidung war, die ich je getroffen habe.

 • Gari Raab

  Ich hatte meine Ängste und Zweifel, aber sobald ich mich mit meinem Agenten zusammengesetzt hatte, war ich mir sicher, dass ich die richtige Entscheidung getroffen habe. Das Verfahren war im Grunde genommen schmerzlos und innerhalb der ersten zehn Tage war ich bereits wieder zu meinen normalen Alltagsaktivitäten zurückgekehrt. Jetzt, nach fast einem Jahr, kann ich wirklich sehen, wie sich meine Nase noch mehr verändert hat und es sieht toll aus.

 • Carolyn Schumacher

  Nach meiner schrecklichen Erfahrung in Deutschland hatte ich ein bisschen Angst und zögerte, eine weitere Operation im Ausland durchzuführen. Monatelange Forschung, Planung und lange Gespräche mit meinem Chirurgen waren der schwedischen Klinik endlich zuversichtlich. Es sind erst 3 Wochen vergangen, aber ich liebe die Form meiner Nase. Es ist gut, sich nach all den Jahren wieder sicher zu fühlen.