Arm Liposuction

Arm Liposuction

People get saggy and droopy skin because of aging and gravity factor. In order to stop gravity and aging effect on our body there are many type of medical treatments developed lately. First of all working out is one of the most important factor to keep muscles tight and push back aging and gravity deformities. However sometimes it is not possible to get rid of sags only by working out.Arms are one of the body parts where sagginess can be seen mostly because it has fatty tissues too much.

Kaç gün gerekli ?

Kol Liposuction operasyonu geçiren kişilerin iyileşme süresi kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kol Liposuction operasyonu sonrası iyileşme süresi; 1 hafta ile 4 hafta içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Estetik yapılan bölgenin tam oturması ise 3 ay ile 6 ay arasında değişmektedir.

 • Anestezi
  Genel Anestezi
 • Operasyon Süresi
  45 Dakika
 • Kesin Sonuç
  3 Ay
 • Günlük Hayata Dönüş
  1 hafta

5 Soruda Kol Liposuction

Evet. Kombine şekilde bu uygulama yapılabilir.
Hastanın kilo alması durumunda kol bölgesinde de yağlanma olacaktır.
Hastanın kolundaki yağ dokusuna göre değişmektedir.
Uygulamanın üzerinden 3 gün geçtikten sonra banyo yapabilirsiniz.
Hayır. Aynı gün taburcu olabilirsiniz.

Kol Liposuction Programı

 • Sabah
  Hava Alanı Karşılama - VIP Transfer

  Tursab belgeli aracımızla sizleri havalimanından alıyor VIP konforunda otelinize yerleştiriyoruz!

 • Öğle
  Otel Konaklama

  Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz konforda 5 yıldızlı otelimizde ikramlar ve leziz yemekler sizi bekliyor. Değişim serüveninde sizin için her şeyi planladık.

  Kliniğe 600 m
  Hastaneye 900m
  Ulaşıma 100 m
  Ücretsiz KahveAsset 23Ücretsiz TV
 • 1. Gün
  Değişim Günü

  Operasyon günü geldiğinde sizi otelinizden alıyoruz, operasyonun gerçekleşeceği hastanemize götürüyoruz. Doktorumuz sizi bekliyor olacak. Önce checkup yapılıyor, doktorumuz çizimlerinizi yapıyor. Daha sonra değişim için operasyon başlıyor.

 • 2. Gün
  Serbest Zaman

  Operasyondan sonra güzel bir gezi zamanı… Saç ekim operasyonundan sonra İstanbul’u gezmek için bol bol zamanınız var. Sizin de gezi süreciniz şimdi başlasın. Dönüş gününe kadar güzel vakit geçirebilir, alışveriş yapabilir ve doyasıya deniz havası alabilirsiniz.

 • 3. Gün
  Kontrol

  Operasyon sonrası kontrol için kliniğimize sizi bekliyor olacağız. Tüm kontrolleriniz sağlanacak, yıkama işleminiz yapılacak ve artık süreç sona erecek. Rüya gibi değişimler sonrası artık evinize dönebilirsiniz.

 • 4. Gün
  Dönüş

  Şoförümüz sizi otelinizden alarak evinize uğurlayacak. Sizi şimdiden özledik başka değişimlerde görüşmek üzere...

  *Uçuş raporunu almayı unutmayın!

Coming from you

Coming From Our Liposuction Patients
 • Pearl Denisse

  I had a liposuction procedure on waist and abdomen areas to assist in weight loss. Approx. 2.3kg of fat was removed. I am content with the outcome to date. I'll wait another 3 months (6 months post-procedure) to assess the success of procedure more objectively. Doctor was thorough in his explanation of the procedure and possible outcomes. He has a pleasant and professional manner.

 • Oliver Dale

  I did the stomach and abdomen liposuction about 4 months ago and to-date have lost close to 10kg with waistline reduced about 3cm. All these was also achieved with proper eating habits and exercise after my liposuction. In my case the improvements were faster than the dieting and exercising over the years.

 • Sonia Law

  I just wanted to thank Sweden Clinic for the amazing job doctor did of my love handles liposuction, face laser treatment and fat injection. The results are unbelievable, I feel and look like a new woman. I am so much more comfortable in everyday life. My clothes fit and feel so much better and my face discomfort has gone and new skin looks great. Thank you Doctor and the rest of the team like all the nurses, they were always helpful, knowledgeable and nothing was too much trouble.

 • Hasan Konuralp

  Bir kız arkadaş yaptırmıştı. 6 ay kadar ondaki değişimi izledim. Daha sonra ben de gittim liposuction yaptırdım. İlk 3 gün çok az akıntı oldu. Bu normal. 3. Gün bandaj çıkarıldı. 2 gün sonra da kendim araç kullanarak şehirlerarası yolculuk yaptım. 1. ayin sonunda kontrole gittim ve spor a başlamam söylendi. Fitnesa başladım. Şu an oldukça iyi durumdayım. Diyetisyen kontrolünde de ilerliyorum. Yediğinize içtiğinize dikkat etmeyecekseniz, spor yapmayacaksanız hiç yaptırmayın ama güzel bir başlangıç istiyorsanız ilk fırsatta tavsiye ederim. Çalışan biri perşembe iş çıkışı ameliyat olsa pazartesi iş başı yapar.

 • Nazik Akosman

  Sırt, bel, göbek ve bacak içinden yaklaşık 7 kilo yağ alınıp sonrasında yaklaşık 1.8 kg popoma enjekte edildi. 36 bedene düştüğüm zamanlarda dahi sırt kısmında ve beldeki simitte yok edemediğim yağlar vardı ve ayrıca 44 bedenlere çıksam dahi ortaya çıkmayan bir popom. Spor demeyin çünkü hayatım boyunca daimi olarak spor yapmış biriyim ama ne kilo alışlarımda ne kilo verişlerimde genetiğin önüne geçebilmiş değildim. Keşke diyorum. Keşke önceden yatırsaydım.

 • Derya Sungul

  Daha ilk görüşmede o kadar güzel bir elektrik aldım ki işte benim doktorum bu dedim. Tam bir ay önce bugün tüm bölge karın liposuction oldum. Bu arada kilolu bir insan değilim benden sadece 2 buçuk kilo yağ alabildi doktorum. Yazan yorumları o kadar çok okumuştum ki her şeye hazırlıklıydım ama şükürler olsun hiçte korktuğum gibi bir ameliyat değilmiş. Benim gibi fikir edinmek için yorumları okuyan arkadaşlar aklınıza takılan sorular var ise korkmayın yaptırın derim.

 • Della Gans

  Tolle! Von Anfang bis Ende wurde ich voll unterstützt, alle meine Fragen wurden beantwortet und ich fühlte mich wohl. Ich habe definitiv die richtige Entscheidung für die Sweden Clinic getroffen. Fühlen Sie sich so glücklich mit meiner Operation wie eine neue Frau.

 • Odelinda Isana

  Ich hatte einen dicken Bauch und war sehr skeptisch gegenüber einer Fettabsaugung, aber ich kann sagen, dass ich die Entscheidung leider nicht einmal bereue. Schweden Klinik ihr Service ist erstaunlich, wird Bilder nach der Genesung senden.

 • Jolanka Shianna

  Hervorragende Behandlung und äußerst hilfreich, 100% empfohlen für eine stressfreie Zeit. Moderne, saubere und professionelle Chirurgie. Hatte Fettabsaugung an Seiten und Rücken und war bereits nach einer Woche mit den Ergebnissen zufrieden! Danke vielmals.